سایت دکتر شهاب اناری
ایران گردیجزیزه کیش

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش چقدر است؟

سایت ایمن باشی

بلیط هواپیما تهران کیش جزو پرفروش ترین بلیط های هواپیما در کشور ما محسوب می گردد. جزیره کیش به عنوان یکی از قطب های گردشگری و مقاصد اصلی سفر در ایران میزبان مسافران زیادی است. جال سوال این است قیمت بلیط هواپیما تهران کیش چقدر است؟

این جزیره زیبا که در جنوب ایران واقع شده علاوه بر جاذبه های طبیعی و تاریخی از اماکن تفریحی و مراکز خرید متنوعی نیز برخوردار می باشد؛ از این رو گردشگران زیادی علاقمند سفر به کیش می باشند.

با اینکه از مسیر دریایی نیز می توان به کیش رفت اما اکثر گردشگران ترجیح می دهند با خرید بلیط هواپیما تهران کیش این مسیر را راحت و سریعتر طی کنند. ایرلاین های مختلفی اقدام به فروش بلیط پرواز تهران کیش می کنند که هر کدام از ویژگی هایی برخوردار می باشند. اگر شما هم قصد دارید از تهران به کیش بروید، می توانید جهت خرید بلیط هواپیما به سایت میزبان فلای مراجعه نموده و با توجه به برنامه سفر و تاریخ حرکت، پرواز مورد نظر را رزرو کنید.

انواع بلیط هواپیما تهران کیش میزبان فلای

تهران به عنوان پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور بیشترین میزان فروش بلیط پرواز کیش را دارد. زیرا هم ساکنین تهران بسیار علاقمند به سپری کردن اوقات خود در جزیره کیش می باشند و هم اینکه برخی از مسافران که از شهرهای آنها پرواز مستقیم به کیش وجود ندارد، به تهران آمده و از طریق فرودگاه مهر آباد عازم کیش می شوند.

اگر برای سفر به کیش دنبال خرید بلیط هواپیما باشید قطعا با بلیط های مختلفی مواجه خواهید شد. اگر درباره انواع بلیط ها اطلاعاتی داشته باشید می توانید خرید راحتتری را تجربه کنید.

ایرلاین های مختلفی به جابجایی مسافر در این مسیر هوایی پرداخته و بلیط های گوناگونی به فروش می رسند. بلیط هواپیما تهران کیش را می توان به دو صورت چارتری و سیستمی خریداری نمود. هرکدام از این نوع بلیط ها دارای ویژگی هایی می باشد که در ادامه آنها را شرح می دهیم.

بلیط هواپیما تهران کیش چارتری

شاید شما هم نام بلیت چارتر را شنیده و یا اطلاعاتی از این نوع بلیط داشته باشید. پروازهای چارتر را به عنوان پروازهای ارزان نیز می شناسند اما این قضیه همیشه صادق نیست. آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی بخشی یا همه صندلی های هواپیما را اجاره کرده و با نرخ تصویبی خود به مشتریان ارائه می دهند.

این امر باعث می شود تعیین نرخ بلیط هواپیما تهران کیش برعهده چارتر کننده بوده و با توجه به عواملی قیمت آن را مشخص کند. چارتر کننده در زمان هایی که تقاضا برای بلیط کم باشد می تواند قیمت آن را کاهش داده تا هیچ صندلی خالی نماند. گاهی اوقات نیز تقاضا بسیار زیاد است افزایش قیمت صورت می گیرد.

معمولا در اوقاتی که تایم سفر محسوب شده مانند تعطیلات عید و یا پاییز و زمستان که جزیره کیش از آب و هوای مطلوبی برخوردار است و میزان تقاضا برای سفر بالا بوده، قیمت بلیط پرواز تهران کیش افزایش می یابد. اما در فصل تابستان که به خاطر گرمای زیاد کیش مسافران کمتری به این جزیره سفر می کنند، قیمت بلیط کاهش می یابد.

علاوه بر مسئله قیمت بلیط چارتری تهران به کیش از ویژگی های دیگری نیز برخوردار می باشد. این نوع بلیط شرایط کنسلی خاصی دارد و قوانین کنسلی و استرداد آن مطابق با نظر ایرلاین و شرکت چارترکننده تعیین می شود.

در برخی موارد نیز اصلا امکان کنسل کردن بلیط پرواز چارتری تهران کیش وجود ندارد. همچنین نرخ بلیط کودکان در پروازهای چارتری که از تهران به کیش انجام می شود نیمه بها محاسبه نمی گردد و با نرخ بلیط بزرگسالان یکسان است.

بلیط هواپیما تهران کیش سیستمی

بلیط هواپیما تهران کیش سیستمی

بلیط سیستمی هواپیما تهران کیش بلیطی است که مسافر مستقیما آن را از خود ایرلاین و یا نمایندگان فروش آن می خرد و کلیه مسائل مربوط به پرواز از جمله نرخ و ظرفیت پرواز توسط خود ایرلاین مشخص می شود. این نوع بلیط معمولا نرخ مصوب و ثابتی دارد و تغییر قیمت آن با نظر سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین صورت می گیرد.

از مهمترین ویژگی های بلیط هواپیما تهران کیش سیستمی می توان به امکان کنسلی اشاره نمود. به هردلیلی اگر مسافر از پرواز استفاده نکند، درصدی از هزینه پرداخت شده توسط او به عنوان جریمه محسوب شده و مابقی بازگردانده می شود. البته مقدار جریمه با توجه به نوع ایرلاین، نوع کلاس پروازی، تاریخ پرواز و موارد دیگر می تواند متفاوت باشد.

همچنین نرخ بلیط کودکان نیز کمتر از بزرگسالان است. اگر قصد دارید با خانواده به جزیره کیش سفر کنید و دارای فرزند هستید، می توانید با خرید بلیط سیستمی تهران کیش هزینه کمتری به نسبت بلیط چارتری پرداخت کنید. در بلیط های سیستمی بهای بلیط نوزاد (کمتر از 2 سال) 10 درصد بهای کل بلیط و نرخ بلیط کودک 2 تا 12 سال نیم بها می باشد.

همچنین این بلیط در بازه زمانی طولانی تری ارائه می گردد. اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران کیش را دارید، می توانید آن را دو ماه قبل از تارخ سفر خود رزرو کنید. اما بلیط چارتر اینگونه نیست و معمولا در بازه زمانی 15 روزه در سامانه های فروش نشان داده شده و قابل رزرو می باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

هزینه حمل و نقل همیشه یکی از اصلی ترین مسائل در سفر محسوب می شود. گردشگرانی که می خواهند به جزیره زیبای کیش سفر کرده و چندین روز را به تفریح و گردش بپردازند همیشه به دنبال قیمت ارزان بلیط هواپیما تهران کیش می باشند تا مقداری از هزینه سفرشان کاسته شود.

قیمت پرواز هواپیما تهران کیش با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. همانطور که گفته شد یکی از فاکتورها نوع بلیط (چارتر یا سیستمی) است. مورد بعدی که در قیمت پرواز تهران کیش تاثیر دارد تاریخ سفر است.

در زمان هایی که سفر به جزیره کیش متقاضی زیادی دارد معمولا نرخ بلیط افزایش می یابد. برای مثال اگر شما به دنبال خرید بلیط پرواز تهران کیش در زمان تعطیلات عید باشید، قطعا با قیمت های بالاتری نسبت به روزهای تابستان مواجه خواهید شد.

کلاس پروازی فاکتور دیگر تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش است. بهترین صندلی های هواپیما در بخش درجه یک یا همان فرست کلاس قرار دارند. بلیط هواپیما تهران کیش درجه یک که با حرف اختصاری F مشخص می شود، لوکس و گران است و از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار می باشد.

خدمات این کلاس پروازی با توجه به نوع هواپیما و ایرلاین متفاوت می باشد. صندلی ها بسیار راحت بوده و فاصله بیشتری بین آنها در نظر گرفته شده است و امکانات و خدمات متنوعی به مسافران ارائه می گردد.

دیگر کلاس پروازی هواپیماهای تهران کیش کلاس تجاری یا بیزینس کلاس هستند. صندلی های این بخش از هواپیما از نظر راحتی و امکانات و خدمات از درجه پایینتری نسبت به بخش فرست کلاس برخوردارند و البته قیمت کمتری نیز دارند.

در این کلاس پروازی نیز غذایی متفاوت از بقیه سرو شده و در سوار و پیاده شدن و گرفتن کارت پرواز اولویت هایی برای مسافران وجود دارد اما همانطور که گفته شد به اندازه کلاس درجه یک فوق العاده نیست.

بلیط های کلاس پروازی اکونومی مناسبترین قیمت را دارند، زیرا در این کلاس پروازی صندلی ها با فاصله نزدیک در کنار هم قرار گرفته و امکانات و خدمات کاملا معمولی به مسافران ارائه می شود. اکثر مسافرانی که به دنبال خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران کیش هستند، کلاس پروازی اکونومی را انتخاب می کنند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران کیش

انواع تفریحات آبی، مراکز خرید، ساحل های زیبا، اماکن تاریخی و دیدنی متعدد باعث شده اند که کیش یکی از توریستی ترین نقاط کشورمان محسوب شود و در همه ایام سال میزبان گردشگران باشد.

جزیره کیش در جنوب ایران قرار گرفته و از آب و هوای گرم و مرطوبی برخوردار است. نیمه اول سال و مخصوصا فصل تابستان هوای این منطقه بسیار گرم بوده و میزان شرجی بودن بالا است. از این رو این زمان کمترین تعداد گردشگر به این جزیره سفر می کنند.

اما نیمه دوم سال و با معتدل شدن و خنک شدن هوا، گردشگران زیادی بلیط هواپیما تهران کیش را خریداری نموده و به این جزیره سفر می کنند. زمستان بهترین زمان سفر به جزیره کیش محسوب می شود.

شما می توانید در این فصل از آب و هوای بهاری کیش لذت برده و سفری به یادماندی برای خود رقم بزنید. یکی دیگر از زمان هایی که برای سفر به کیش و خرید بلیط هواپیما مناسب است، تعطیلات عید نوروز می باشد.

اگر قصد دارید سفری ارزانتر و اقتصادی به جزیره کیش داشته باشید، باید بلیط پرواز تهران کیش را در فصل تابستان خریداری کنید. در این فصل برای جذب بیشتر گردشگران تخفیفات خوبی برای سفر به کیش از سوی ایرلاین ها، دفاتر خدمات مسافرتی و هتل ها لحاظ می گردد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کیش میزبان فلای

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کیش میزبان فلای

یکی از بهترین راه های خرید بلیط هواپیما تهران کیش مراجعه به سامانه های رزرواسیون می باشد. شما می توانید برای تهیه بلیط از خدمات سایت میزبان فلای استفاده کنید.

اگر قصد سفر به کیش با هواپیما را دارید، با مراجعه به میزبان فلای می توانید پروازهای مختلف از مبدا تهران به مقصد کیش را مشاهده نموده و با مقایسه آنها با یکدیگر و با توجه به تاریخ سفر خود، ارزان ترین بلیط هواپیما تهران کیش را رزرو کنید.

بلیط هواپیما تهران کیش و آشنایی با فرودگاه های مبدا و مقصد

آشنایی با فرودگاه های مبدا و مقصد قبل از خرید بلیط هواپیما می تواند فواید زیادی برای مسافران داشته باشد. اگر شما قصد سفر به جزیره زیبای کیش و خرید بلیط هواپیما تهران کیش را داشته باشید، بهتر است از قبل اطلاعاتی راجب فرودگاه های مبدا و مقصد بدست آورید.

داشتن آگاهی های لازم نسبت به امکانات و خدمات فرودگاه، قوانین، ترمینال ها و … می تواند به شما کمک کند سفر راحتتر، مطمئن تر و لذت بخش تری را تجربه کنید.

فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد یکی از اصلی ترین و مهمترین فرودگاه های پایتخت و کشور است. ایرلاین های مختلفی از این فرودگاه استفاده کرده و پروازهای تهران به کیش خود را انجام می دهند. مهرآباد که در سال 1317 تاسیس شده یکی از قدیمی ترین فرودگاه های ایران است.

تا سال 1386 این فرودگاه به عنوان شلوغترین فرودگاه ایران محل ورود و خروج پروازهای داخلی و خارجی بود. اما با تاسیس فرودگاه امام خمینی دیگر پروازهای خارجی به جز پروازهای حج و زیارت از طریق مهرآباد انجام نمی شوند. فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال است که میزبان پروازهای ایرلاین های مختلف می باشند.

امکانات و خدمات متعدد و متنوعی در فرودگاه مهرآباد به مسافرانی که خرید بلیط هواپیما تهران کیش را انجام داده و قصد سفر به این جزیره دوست داشتنی را دارند، ارائه می گردد.

از مهمترین این امکانات و خدمات می توان به دفاتر و نمایندگی های ایرلاین های مختلف، مرکز اشیا گمشده، رستوران، کافی شاپ، مرکز خرید و غرفه های فروش محصولات مختلف (کتاب، اسباب بازی، مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، سوغاتی، اکسسوری ها و …)، تاکسی، پارکینگ، بانک و دستگاه خودپرداز، دفتر رزرو هتل و بلیط و … اشاره کرد.

فرودگاه کیش

فرودگاه بین المللی کیش نیز جزو مهمترین فرودگاه های کشورمحسوب می شود زیرا در ایام مختلف سال میزبان گردشگران و مسافران زیادی است. این فرودگاه در سال 1356 افتتاح شده و پروازهای مختلف داخلی و خارجی از طریق آن انجام می شوند.

اگر با خرید بلیط هواپیما تهران کیش قصد سفر به این جزیره جنوبی شگفت انگیز را دارید بهتر است بدانید که فرودگاه بین المللی کیش دارای 4 ترمینال است. این ترمینال ها معماری و طراحی بی نظیر داشته و امکانات و خدمات منحصربفردی برای آنها در نظر گرفته شده است.

جایگاه تشریفات اختصاصی، ترانسفر ویژه، خدمات پزشکی، شعب بانکی مختلف، رستوران ها و کافی شاپ های باکیفیت و متنوع، پارکینگ وسیع، خدمات حمل و بسته بندی بار، فروشگاه های مخصوص خرید سوغات و محصولات دیگر، دفاتر رزرو هتل و بلیط و … از مهمترین امکانات و خدمات فرودگاه بین المللی کیش محسوب می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا